برگزاری دوره آموزشی سیستم مدیریت ایمنی، بهداشت و محیط زیست (HSEMS)

دوره آموزشی سیستم مدیریت ایمنی، بهداشت و محیط زیست (HSEMS) توسط کرسی یونسکو در آموزش محیط زیست و با همکاری شرکت همفا و وزارت صنعت، معدن و تجارت استان قزوین، طی روزهای ۲۲ و۲۳ اسفند ماه ۱۳۹۸ در محل وزارت صنعت، معدن و تجارت استان قزوین برگزار گردید.مدرس این دوره جناب آقای دکتر مصطفی عادلی زاده بودند که به بیان مطالبی تخصصی و کاربردی درباره سیستم های مدیریتی ایمنی،بهداشت و محیط زیست ،پرداختند.در پایان دوره نیز به متقاضیان گواهینامه شرکت در دوره از طرف کرسی آموزش محیط زیست یونسکو اعطا گردید.

برگزاری دوره سیستم مدیریت یکپارچه (IMS)

کرسی یونسکو درآموزش محیط زیست با همکاری دانشگاه انرژی ساوه دوره سیستم مدیریت یکپارچه (IMS) را در۴ بهمن ماه ۱۳۹۷ در سالن همایش دانشگاه انرژی ساوه با مدرسی دکتر مصطفی عادلی زاده برگزار نمود.

در این دوره به مباحث مختلف استانداردISO9001 ،ISO14001 و ISO45001 در قالب مدیریت سیستم یکپارچه پرداخته شد.

نشست هم‌اندیشی، ایده‌پردازی و مشورت ساختاریافته به منظور ایجاد و ارتقاء قطب ملی آموزش محیط‌‌زیست

اولین نشست هم‌اندیشی، ایده‌پردازی و مشورت ساختاریافته در ایجاد و ارتقاء قطب ملی آموزش محیط‌زیست با حضور جمعی از محققان، اساتید، دانش‌آموختگان و فعالان در حوزه محیط‌زیست و رشته‌های مرتبط درتاریخ ۲۳ مرداد ۱۳۹۷ در دانشگاه پیام‌نور واحد تهران‌جنوب برگزار گردید.

آسیب شناسی هوشیار سازی اجتماعی نسبت به محیط زیست و مسائل آن در ایران

در راستای تحقق اهداف کرسی یونسکو در آموزش محیط زیست و به ­منظور ارتقاء شبکه ملی آموزش محیط­زیست، نشست تخصصی در ساعت ۹:۳۰ با موضوع " آسیب شناسی هوشیار سازی اجتماعی نسبت به محیط زیست و مسائل آن در ایران" با حضور تعدادی از مسئولین سازمان مدیریت پسماند شهرداری تهران و شهرستانها در تاریخ ۱۳۹۷/۶/۳ در دانشگاه پیام نور برگزار گردید. هدف از این نشست کاربردی کردن تحقیقات و پژوهش های علمی صورت گرفته در زمینه مدیریت پسماند و جلوگیری از تکرار و صرف هزینه های مضاعف و هدر رفت سرمایه های ملی می باشد.

صفحه‌ها

اشتراک در کرسی یونسکو در آموزش محیط زیست ایران RSS